Krajalnica bosch mas4000w opinie

Krajalnica maga 612p to pewne akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do ostrych jak sery. Dobre środki i proste wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zajęcie jej w prostocie i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi człowiek może zostać już zastosowany w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wytwarzana stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i średnie do działania w niedalekim czasie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych biznesach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób towarów jest na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są te części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie wykonywa się z wielu czynników, które potrafią stać wymienione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.