Ekran dotykowy w samochodzie

GASTRO POS jest programem, który kupi na nieostrożną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako wysoce łatwy plan na placu gastronomicznym cieszy się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w książki kelnerom i tymże jednym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje kosztownych i długich szkoleń, oraz bardzo łatwa forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z daleką gamą funkcji, znacznie dobro sprawdzi się w nie tylko w niskim, pojedynczym lokalu, lecz również w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS stanowi niezmiernie sprawnym systemem, jaki zdobędziemy na rynku. W zależności od profilu lokalu, lub istnieje wtedy bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najpomyślniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy jak również efektu jaki tworzy. W zależności od miejsca, można także ustalić widok opcji tak, by stanowił on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma wstęp do ludziach opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do osobistych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z planami hotelowymi i narzędziami do działań specjalnych.